Video


  • Sledování pořadu i v televizi

    Kabelovka

    Pořady TV13 jsou dostupné všem klientům kabelového operátora UPC. Stačí zadat 141. program na dálkovém ovladači. V časech 09:00 a 17:00 - Pořad TV13 - Třináctka, v časech 05:00 a 13:00 - Pořad TV13 - M13.
  • "Vzduchem"

    Regionální televize TV13 vysílá na území Prahy 13 digitálně. Znamená to, že program TV13 je dostupný všem majitelům televizoru vybaveného set-top boxem nebo digitálního televizoru, ale i uživatelům společných antén v bytových domech. Chcete se dozvědět více? Nejste si úplně jisti, jak naladit TV13 v televizi? Připravili jsme pro vás video návod. Postup a vzhled nastavení televize se liší značka od značky.
  • O pořadu

    Městská část Praha 13 tímto přináší oblíbený pořad regionální televize TV13 i na internet. Pořad 13 - Třináctka je třicetiminutový zpravodajský pořad, který obsahuje zprávy, dokumenty a informace z městské části, reportáže z kulturních, sportovních a společenských událostí, zasedání zastupitelstva či akcí radnice, škol, domu dětí a mládeže, dobrovolných hasičů nebo kulturního Domu Mlejn.

    Stejně jako v televizní verzi je i na internetu každé vydání Třináctky k dispozici po celý týden. Nový pořad je zařazen vždy v pátek v 17.00 hodin. Pak už je jenom na vás, kdy se na něj během týdne podíváte.

  • Dohled

    Orgánem dohledu nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) se sídlem v Praze. RRTV je ústředním orgánem státní správy České republiky pro zákonnou regulaci v oblasti rozhlasového a televizního vysílání. Adresa sídla RRTV a kontakt na Úřad RRTV je na webových stránkách www.rrtv.cz.
  • O provozovateli

    Držitelem licence k provozování televizního programu TV13 je společnost AV-PARK s.r.o., Archeologická 2636/3, 155 00 Praha 13.
    Společnost je zapsána Mětským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95215.
  • Autorská práva

    Autorská práva k obsahu pořadů má produkční společnost AV-PARK, s.r.o. Jakékoli nakládání s těmito materiály bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázáno a hrozí za něj právní postih.